SOSYAL İMKANLAR

Toplantı Salonları

ULUTEK TEKNOPARK bünyesinde 2 adet Toplantı Salonu, 1 adet Seminer Salonu , 1 adet Konferans Salonu ve 1 adet Bilişim Dersliği bulunmaktadır. Toplantı salonları kullanım bedeli karşılığında kiralanabilmektedir. 

Ayrıca Kampüs içerisinde yer alan toplantı salonları da kullanılabilmektedir.

Hastane

Kampüs içerisinde yer alan Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinden ULUTEK TEKNOPARK çalışanları da yararlanabilmektedir.

Kütüphane

Kampüs içerisinde yer alan kütüphaneden ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ öğrencileri, çalışanları ve akademik personel dışında, ULUTEK TEKNOPARK çalışanları da yararlanabilmektedir.

Banka ve Postane

Görükle Kampüsü’nde hizmet veren PTT Şubesi 08:30-17:30 saatleri arasında açıktır.

Yapı Kredi, Garanti, Vakıfbank, Halkbank ve İş Bankası’na ait banka şubeleri dışında çeşitli bankaların ATM’leri de bulunmaktadır.

Yeme İçme

ULUTEK TEKNOPARK yemekhanesinde ‘Sofra Yemek’ hizmet vermektedir.

Ayrıca kampüs içerisinde sıcak yemek, fast food, pizza, kebap vb. gibi değişik türde yiyeceklerin bulunduğu restoran ve kafeteryalar bulunmaktadır.

Alışveriş

Kampüs içerisinde Veteriner ve Ziraat Fakültelerine ait satış birimi, kırtasiye, fotoğrafçı, kuaför ve büfeler hizmet vermektedir.

Spor Tesisleri

Uludağ Üniversitesi’ne ait spor tesislerinden ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ öğrencileri, çalışanları ve akademik personel dışında, ULUTEK TEKNOPARK çalışanları da yararlanabilmektedir.

 Uludağ Üniversitesi Spor Tesisleri

Konaklama

Kampüs içerisinde HOLIDAY INN BURSA otel ve Üniversite Misafirhanesi yer almaktadır. Ayrıca kampüse 2 km uzaklıkta Görükle mahallesinde ve kampüse 15 km uzaklıkta bulunan şehir merkezinde apartlar ve oteller bulunmaktadır.

Ulaşım

İzmir yolu üzerinde bulunan Görükle Kampüsü, şehir merkezine 15 km uzaklıktadır. Şehir merkezinden otobüs ve metro ile ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca ULUTEK TEKNOPARK çalışanları için sabah 08:00 - 09:00 ve akşam 17:30 - 18:30 saatleri arasında Ulutek ana binasından Uludağ Üniversitesi metro istasyonuna kadar ring şeklinde servis hizmeti verilmektedir.

Laboratuvar

ULUTEK TEKNOPARK ana binasının hemen yanında yeni yapılan Uludağ Üniversitesi Merkez Laboratuvarı yer almaktadır.