Google ADS Stratejileri & Sosyal Medya Reklamları İle İşletmenizi Nasıl Büyütebilirsiniz ?

  • <%=haberItem.BASLIK %>
23 Mart 2021 Salı

AdresGezgini işbirliğimizle gerçekleştirilecek, aşağıda detayları sunulan "Google ADS Stratejileri & Sosyal Medya Reklamları İle İşletmenizi Nasıl Büyütebilirsiniz?” başlıklı eğitimimize davetlisiniz. Eğitim çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Eğitime katılım için kayıt gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Eğitime katılım linki, eğitim öncesinde, kayıt yapan firma yetkililerimize gönderilecektir. Webinar etkinliğimizde, AdresGezgini Veri Analizi ekibi, gerçekleştireceği sunumlarda internet kanalı ile yeni pazarlara ulaşmak, işinizi büyütmek ve yeni müşteriler kazanma fırsatları hakkında detaylı bilgi verecek, sektörel örneklerden bahsedecek ve sorularınıza tek tek yanıt verecektir. Eğitim programı ile ilgili detaylar aşağıda belirtilmiştir.

Eğitim kayıt linki: http://ulutek.link/7cXG2

Eğitim tarih ve saati: 23 Mart 2021 , 14.00 - 15.30

Eğitim konuları:

  • Google ve Online Tüketici Davranışları
  • Neden Google Reklamları
  • Google Reklamları ile İşinizi Nasıl Büyütürsünüz?
  • Google Araçları ile İhracat Tüyoları
  • Yeni Nesil Dijital Pazarlama Çözümleri
  • YouTube reklamları ve Yeniden Pazarlama
  • Sosyal Medya Reklamları


Konuşmacılar:
AdresGezgini, DAS Takım Yöneticisi - Ayça Erdoğan İzol (https://www.linkedin.com/in/ayça-erdoğan-izol-a08440a0)
AdresGezgini, Veri Analiz Uzmanı - Büşra Çay (https://www.linkedin.com/in/büşraçay/)

NOT: ULUTEK Teknopark firmaları ve ULUTEK Teknopark davetlisi olan siz değerli firmalarımıza özel webinar öncesi ücretsiz görüntülü görüşme -site analizi raporu hazırlanacaktır. Reklam deneyimi olan firmalarımıza özel ücretsiz reklam analizi raporu hazırlanacaktır.   

Reklamlar için ayırmış olduğunuz bütçenin en verimli şekilde kullanılması ve bu mecrada rakiplerinizin gerisinde kalmamanız için firmalarımızın bireysel hesapları için de tamamen ücretsiz bir analiz raporu çıkarmak ve hesabınızdaki olası eksiklikleri/hataları size detaylı şekilde aktarma fırsatı sunuyoruz.

Bu ücretsiz analizin oluşturulabilmesi için kullanıcı adı ve şifre bilgilerini paylaşmadan, tek yapmanız gereken 10 basamaklı Google ADS hesap numaranızı AdresGezgini’ne iletmek. AdresGezgini uzmanları detaylı raporunuzu sektörünüzdeki rakiplerinizle karşılaştırmalı olarak hazırlayıp 2 iş günü içerisinde size e-posta ile gönderecekler. 

Analiz ve ön görüşme için:
Şirin Eren Hanım ile sirineren@adresgezgini.com e-posta adresi üzerinden veya 444 09 64 no’lu telefondan iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ