TÜRKTİCARET.NET YAZILIM HİZMETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

TurkTicaret.Net; 2000 yılında Bursa’da kurulmuştur.  Genel Müdürlüğü İstanbul’dadır. Bursa ULUTEK’de  AR-GE Ofisi yer almaktadır. 125 çalışanı bulunmaktadır. Ticari faaliyetlerde bulunduğu alanlar ve markaları :

Web Servisleri :  TURKTICARET.Net, REG2C, OK.NET markaları ile; kurumsal ve bireysel müşteriler için alanadı tescili, web sayfalarının hostingini içeren pazardır.

Satış ve Pazarlama Servisleri: TURKTICARET.Net, OK.NET markalar ile şirketlerin ürün ve hizmetlerinin internet ve diğer satış/dağıtım kanalları ile satış /pazarlamasını yapmak üzere aldıkları servislerdir. e-pazaryeri , e-ticaret servisleri, internetten talep toplama, transactionaladvertising ve veri bazlı telesales örnek verilebilir.

Dijital Reklam Servisleri:  Adhood ile şirketlerin internet, mobil ve diğer dijital ortamlarda marka, ürün ve hizmetlerinin tanıtım ve satışı yapabilmelerini sağlayan servislerdir.

Dijital İçerik Hizmetleri : Web.TV, Televidyon, Yahoyt, Haberyazilimi.com, OK.Net,hazirsite.com ile tüketicilerin dijital ortamlarda içerikle etkileşime geçmelerini ve içeriği tüketmelerini sağlayan servislerdir.  İçerik üretim,i içerik aggregation ve içerik dağıtımı temel servislerdir.