PRESTİJ BİLGİ SİSTEMLERİ AR-GE YAZILIM İNŞAAT MOBİLYA SAN. TİC. A.Ş.

Kuruluş Yılı : 1996
Yetkili Kişi : İbrahim Uzun
Görevi : CEO
Telefon : 0224 - 2808471
Fax : 0224  - 280 84 31
Email : destek@prestijsoftware.com
Web : www.prestijsoftware.com​
Lokasyon : 2. Kat No: 241
Kuluçka Firması mı ?  : Hayır

 

Firma' nın Hakkında

Prestij Yazılım, sağlık bilişim sektörünün yeni şekillenmeye başladığı bir dönemde, 1996 yılında sektöre tazelik ve kalite getirmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. 

Prestij Yazılım, bilgiyi en iyi şekilde kullanarak kullanıcı dostu ürünler üretmek ve bu ürünleri en ekonomik şartlarda kurumlara ulaştırmayı kendine hedef edinmiştir. Projelerimizde ana ilke “Kullanım Kolaylığıdır”. İlk projeden son projeye kadar bu ilkeye bağlı kalınmış, yeni nesil teknolojiler ile de bu özellik arttırılarak sürdürülmektedir.

Dünya çapında teknolojileri takip eden, yenilikçi firma anlayışı, Ar-Ge’ ye verdiği önem ve ileriye yönelik çözümler ile katma değeri yüksek, sosyal fayda yaratan projelere imza atmıştır. Bu projelere WinLis (Laboratuar Bilgi Sistemi), Dental Klinik (Ağız Diş Sağlığı Dokunmatik Ekranlı Hasta Takibi), Hasta Tanıma Sistemi – Yeni Nesil T.C. Kimlik Kartları Uyum Projesi, Web tabanlı İzleme ve Raporlama Yazılımları, Üretim Takip Çözümleri, KOSGEB Destekli - Yeni Nesil “Dijital Hastane Yönetimi “ Projesi ve Mobil Uygulamalar örnek olarak gösterilebilir.

Türkiye genelinde 70’ in üzerinde kamu ve özel kuruma hizmet veren firmamız, bu hizmeti 50 kişilik uzman merkez kadrosu buna bağlı 2 bölge müdürlüğü, 100’ün üzerinde bilgi işlem ve analist grubu, 3 bölge bayisi ile yürütmektedir. İnsan kaynaklarına verdiğimiz önem her yıl hızla artan personel sayısı, kurum içi/dışı eğitim faaliyetleri ve kariyer planlaması ile ön plana çıkmaktadır. Bu çerçevede, “EFQM Mükemmellik Modeli” baz alınarak, kurum içi ve dışı yürüttüğümüz iyileştirme faaliyetleri, sosyal fayda yaratan etkinlikler ve çalışan memnuniyetindeki sürdürülebilir ivme yakalanmıştır.