ANASEL YAZILIM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. A.Ş.

Kuruluş Yılı : 2005
Yetkili Kişi : Murat H. KARAKAŞ
Görevi : Yönetim Kurulu Başkanı
Telefon : (224) 280 84 82
Fax : (224) 280 84 83
Email : info@anasel.com.tr
Web : www.anasel.com.tr
Ofis : Kat: 2, No: 236
Sektörü          : Bilgisayar program yazılım hizmetleri

 

Firma' nın Hakkında

Firmamız 2005 yılında kurulmuş olup Bursa merkezli hizmet vermeye başlamıştır. Ulusal yazılım ve teknoloji geliştirme odaklı çalışmakta olup Ar-Ge çalışmalarını tamamlayarak yurtdışında da başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Kamu ve Özel Hastane Bilgi Sistemlerinde kullanılan yazılım sistemleri arasında tasarım ve kullanım alanında kendine has stili ile kısa sürede istediği noktaya ulaşmıştır. Amacımız her zaman “Çok müşteri değil Çok memnuniyet” olmuştur. Kullanıcı dostu, efektif, yönetilebilir yazılım sistemleri geliştirmek üzere bütçesinin büyük bölümünü Ar-Ge çalışmalarına ayırmıştır. Geliştirilen sistemlerin temelini hız ve güvenlik teşkil eder. Bilgi güvenliği ile ilgili sertifika çalışmalarını tamamlamış ve sistemini belgelendirmiştir. 

Web servisi tabanlı teknolojileri uyguladığı yazılımlarına başarı ile entegre etmiş ve kullandırmıştır. 100’ün üzerinde laboratuar cihazının hastane bilgi sistemlerine entegrasyonunu başarı ile tamamlamıştır. PACS ve DICOM uyumlu radyoloji entegrasyonlar, kiosk tabanlı entegre hizmet modülleri kurulumlarını gerçekleştirmiştir. Ar-Ge merkezimizde geliştirilen Deha Seri 5 in kendi PACS sistemi DEHA PACS Server ve workstation 2011 yılında müşterilerimizin kullanım ve beğenisine sunulmuştur. 

ERP ve MRP sistemlerinde başarısını Yurtdışında da kanıtlanmış uygulamalar geliştirmiştir. Bu Sistemler için Out Source desteği almadan %100 Anasel kodlu Sensör Tabanlı Parça Tanıma Sistemlerini geliştirmiştir. Hedefleri arasında ses teknolojileri ile çalışan entegre edilebilir modüller tasarlamak yer almaktadır. 
Bilgi Teknolojileri alanında faaliyet gösterip, Analiz, Tasarım, Test ve Uygulama adımlarını gerçekleştirmekteyiz. Ana Kolumuz Veritabanı yönetim sistemleri olup modern yazılım dillerinin tümü ile çözümler üretmekteyiz Web tabanlı uygulamalar, ASMT standartlı entegrasyonlar, HL7 standartlı entegrasyonlar ve Windows tabanlı yazılımlar başta gelmektedir.

Faaliyet Alanı  : Bilgi Teknolojileri alanında faaliyet gösterip, Analiz, Tasarım, Test ve Uygulama adımlarını gerçekleştirmekteyiz. Ana Kolumuz Veritabanı yönetim sistemleri olup modern yazılım dillerinin tümü ile çözümler üretmekteyiz Web tabanlı uygulamalar, ASMT standartlı entegrasyonlar, HL7 standartlı entegrasyonlar ve Windows tabanlı yazılımlar başta gelmektedir. Ayrıca RFID kullanılarak geçiş kontrol, güvenli alan, servis kullanımı,öğrenci takibi ve ürün takip gibi çözümlerde üretilmektedir.

Ürün ve Hizmetler :

  • Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri
  • CxPACS / Teleradyoloji
  • İBYSİS - İş Güvenliği Yönetim Sistemi
  • qButon - Memnuniyet Ölçme Sistemi
  • SafeLook - Güvenli Okul Sistemi
  • BYS - Hayvan Barınakları Yönetim Sistemi
  • SRIMS - Robotik Görüntüleme Çözümleri