ARDİMER DİJİTAL İNOVASYON YAZILIM DANIŞMANLIĞI LTD. ŞTİ.

Kuruluş Yılı : 2018
Yetkili Kişi : Dr. Koray ALTUN
Görevi : Genel Müdür
Telefon : +90 (553) 6564999
Email : koray.altun@ardimer.com
Web : www.ardimer.com​
Ofis : Zemin Kat No: Z-024
Sektörü                 : Yazılım

 

Firma' nın Hakkında

ARDiMER Dijital İnovasyon ve Yazılım Ltd. Şti. Bursa Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Koray ALTUN tarafından kurulmuştur. Firma, "teknoloji ve inovasyon yönetimi" konularında uzmanlaşmıştır ve "dijital inovasyon" çözümleri sunmaktadır.

Faaliyet Alanları:
ARDiMER firmaların "kurumsal inovasyon yönetim sistemi" kurma çabalarına bütünsel çözüm sunar. Endüstri Mühendisliği bakış açısıyla sistemi tasarlar, süreçleri tanımlar ve ilgili faaliyetlerin yürütülmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması için inovasyon yönetim sistemini uygun yazılımlarla / dijital çözümlerle destekler.

Ürün ve Hizmetler :

  • "Dijital inovasyon odaklı mentörlük programı": Firmaların dijital inovasyon stratejileri oluşturulur, kurumsal inovasyon yönetim sistemi kurulumu gerçekleştirilir.
  • "Ar-Ge ve İnovasyon Mühendisliği Eğitim Programı": Firmaların Ar-Ge ve inovasyon yetkinlikleri analiz edilir, eğitim açıkları tesbit edilir ve eğitim ihtiyaçlarına özel oluşturulan eğitim içeriği ile yetkinlik artırma odaklı eğitimler gerçekleştirilir.
  • "IES - İnovasyon Yürütme Sistemi": İnovasyon yönetim sistemi otomasyonudur.
  • "PES - Proje Yürütme Sistemi": Çoklu proje yönetimlerinin optimizasyonuna ve yürütülmesine yönelik geliştirilen proje yönetim sistemi otomasyonudur.
  • "Kurumsal öneri sistemi": Kurumsal inovasyon fikirlerinin yönetilmesine yönelik geliştirilen fikir yönetim sistemi otomasyonudur.