BİLSAŞ BİLİŞİM VE YAZILIM SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

Kuruluş Yılı : 2016
Yetkili Kişi : Aykut Süpürtülü
Görevi : Yönetim Kurulu Başkanı
Telefon : 0 224 442 80 44
Fax : 0 224 442 80 45
Email : International: support@bilsas.com        / Turkiye: destek@bilsas.com.tr
Web : International: bilsas.com / Turkiye:  bilsas.com.tr
Lokasyon : Kat 1 Ofis 118
Kuluçka Firması mı ?  : Hayır

 

Firma' nın Hakkında

Bilsaş Bilişim ve Yazılım Sanayii, mühendislik, yazılım ve otomasyon uygulamaları konusunda hizmet vermektedir. İhtiyaçlarınızı belirleyerek yazılım, görüntü işleme uygulamaları, endüstriyel üretim teknolojilerini ve değişen dünya koşullarına bağlı teknolojik gereksinimleri dikkate alarak tüm endüstriyel alanlarda çözümler üretmekteyiz. Geniş uygulama alanları ve sahip olduğumuz endüstri know-how sistem uzmanlığımız her ihtiyaç için ideal çözümler oluşturmamızı sağlamaktadır. Çalışma politakımızın yüksek performans, disiplinli çalışma sistemi ve alanında uzman mühendis kadromuzla birlikte geleceğe ışık tutacak fikirler ile kalıcı çözümler çizgisinde olmasına dikkat ediyoruz.

Öncelikli amacımız ülke sanayiinin, üretim alanındaki çalışmalarına katkıda bulunmaktır. Faliyet gösterdiğimiz alandaki tüm teknolojik yenilikleri takip ettiği gibi, teknoloji üretme konusunda da çalışmalar içerisinde yer alan, fikir üreten, kendini yenileyen, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan topluma ve ülkesine faydalı global bir şirket olmak da amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Ürün ve hizmetlerimizde kaliteden taviz vermeden elde ettiğimiz başarıyla hedeflerini her geçen gün yükseltip daha geniş kitleye hizmet sunmak şirketimizin en temel prensipleri arasında yer almaktadır.

 

Faaliyet Alanları: Görüntü İşleme, İnternet Hizmetleri, Yazılım Hizmetleri, Yapay Zeka Uygulamaları, Otomasyon Hizmetleri

Ürün ve Hizmetler :  Sunulan yazılım, hizmet veya ürünleri maddeler halinde yazınız

  • Görüntü İşleme
  • Mobil Uygulamalar
  • Web Uygulamaları
  • Veritabanı Hizmetleri
  • Endüstriyel Yapay Zeka Uygulamaları
  • Otomasyon Hizmetleri