BAYRAK ERK BİLGİ TEK. VE ELK. SAN. A.Ş.

Kuruluş Yılı : 2017
Yetkili Kişi : MUHAMMET ERKOÇ
Görevi : KURUCU ORTAK / GENEL MÜDÜR
Telefon : +90 224 441 22 78
Fax : +90 224 441 22 94
Email : info@bayrakerk.com
Web : www.bayrakerk.com​
Lokasyon : Bodrum Kat No: B 042
Kuluçka Firması mı ?  : Hayır

 

Firma' nın Hakkında

 

Bayrak Erk Bilgi Teknolojileri ve Elektronik Sanayi A. Ş. 2017 yılında çeşitli sektörlere hizmet veren bir AR-GE şirketi olarak kurulmuştur. Şirket; teknoloji geliştiren, ürün geliştiren, süreç geliştiren, prototip üretimi yaparak ilk denemeleri gerçekleştiren ve bunlar için gerekli olan her türlü altyapıya sahip olan bir Ar-Ge şirketi olarak, ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyete başlamıştır.

Grup şirketlerimizden Mutaş Madencilik’e hizmet vermenin yanı sıra, madencilik alanında faaliyet gösteren tüm firmaların üretim, optimizasyon, bakım onarım ve planlama süreçlerini içeren yazılım ve gerekli yardımcı donanımların geliştirilmesi kapsayan Ar-Ge projesi geliştirilmektedir. Bayrak Erk Teknoloji, grup şirketlerine vermiş olduğu Ar-Ge hizmetlerinin yanı sıra grup dışına teknoloji ve know-how satışı, Ar-Ge hizmeti verilmesi, ürün geliştirilmesi ve ortak ARGE projeleri geliştirilmesi konularında da girişimlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda iş süreçlerini tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan, düzenlenebilir bir web platformu ve patenti tarafımızdan alınmış olan ön ödemeli kart dolum işlemlerini kolaylaştıran Kripto Sayaç projeleri de yürütülmekte olan projeler arasındadır.

Günümüzde, teknolojideki son gelişmeleri hızla yakalayıp, kurum içindeki iş süreçlerine adapte edebilen, değişikliklere hızla uyum sağlayabilen, doğru kararları zamanında alabilen, verimli çalışan kurumların ayakta kalabileceği düşünülerek; önümüzdeki yıllarda, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için rekabet avantajı yaratır nitelikte yeni yazılım ürünleri üretmek, bu ürünler için gerekli altyapıyı sağlamak, yeni yöntem ve teknikler geliştirmek, başka bir deyişle; Bayrak Erk Teknoloji olarak çok sayıda ve kapsamlı Ar-Ge projeleri geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Faaliyet Alanları: BİLGİSAYAR PROGRAMLAMA FAALİYETLERİ

Ürün ve Hizmetler : 

  • BE MİNER ( MADEN VERİMLİLİK YÖNETİM SİSTEMİ)
  • KRİPTO SAYAÇ